Fellowes Cross-Cut LX85 Paper shredding, Credit cards shredding, Traditional
- TootjadFellowes
- Mudel: 4400801
- Saadavus: 1
-
241€
Fellowes Cross-Cut LX85 Paper shredding, Credit cards shredding, Traditional
| All | |
| Bruto Sügavus (mm) | 385 mm |
| Brutokaal | 8.8 kg |
| Brutokõrgus (mm) | 435 mm |
| Brutolaius (mm) | 290 mm |
| Garantii | 24 month(s) |
| Klambrite purustamine | Yes |
| Kogus pakendis | 1.00 pc(s) |
| Krediitkaartide purustamine | Yes |
| Maht (m3) | 0.04856775 m |
| Mõõdud (l x s x k) | 9.50 x 13.44 x 19.50 " |
| Muud funktsioonid | Also can shred junkmail and paper clips. Automatically stops shredding when hands or paws touch the paper entry |
| Netokaal | 7.8 kg |
| Ohutustase | P-4 |
| Paber/Papp | 800.00 g |
| Paberi purustamine | Yes |
| Plastik (ilma PET-ita) | 200.00 g |
| Producer product family | Cross-Cut |
| Producer product name | LX85 |
| Shredder type | Traditional |
| Sisseehitatud aku | No |
| Taara kaal (kg) | 1.00 kg |
| Toote värv | Black |
| WEE klassifikatsioon | CL109:5:2017-04-01 |
| WEEE maks | Yes |
Sildid: fellowes cross-cut lx85 paper shredding, credit cards shredding, traditional, 4400801, fellowes, paberipurustajad




